Osnovna škola “Bol” Split

Datum objave: 5. rujna 2024.
Kategorija: Naslovnica

DOPUNA IZMJENA: Nastava u ponedjeljak, 9.9.2024.g, 1.-og dana u novoj školskoj godini

Dragi učenici, posebice prvašići i cijenjeni roditelji

Evo nekoliko informacija vezanih za organizaciju nastava u ponedjeljak:

1.Učenici svih PRVIH razreda dolaze u Školu sa roditeljima, mogu i bake, dide… u 11 sati, kada će im se u društvenoj dvorani prirediti programa dobrodošlice. Ponesite prazne torbe kako bi preuzeli knjige koje vas čekaju.

2. Učenici 2.,3. i 4.-tih razreda dolaze u 9 h u svoje razrede.

3. Zbog pripremljenih knjiga po paralelama u istim razredima u prizemlju, organizirali smo da učenici 5.,6.,7. i 8.-ih razreda dolaze u slijedeće sate:

U 8.00 sati dolaze svi A razredi 5A,6A,7A,8A.

U 9.0 sati dolaze svi B razredi 5B,6B,7B,8B razredi

U 10.00 sati dolaze svi C 5C, 7,C,8C razredi

5. razredi. Razrednice: 5.A Marija Belan, 5.B Simona Bijelić i 5.C Manuela Mirt

4. Učenici Posebnog rrazrednog odjela u 9 sati