Osnovna škola "Bol" Split

12.  17:20               18:05

13.  18:10               18:55

« Rujan 2016 »

Uvođenje zdravstvenog odgoja u škole:

TOČNO VRIJEME

JAVNI POZIVI ZA PRIKUPLJANJE PONUDA ZA ORGANIZACIJU IZVANUČIONIČKE NASTAVE

POPIS UDŽBENIKA ZA

2016./17.školsku godinu - ISTI je za razrede kao i ove šk.godine

Priloženi dokumenti:
POPIS UDZBENIKA.doc

KORISNO

________________________

UPISI U SREDNJU

EKO ŠKOLA

Naša škola je i dio
međunarodnog projekta
Eko-škola.
Međunarodne Eko- škole
su program osmišljen za provedbu
smjernica odgoja i obrazovanja
za okoliš na razini čitavih škola.

e-škola

e-ŠKOLA,FIZIKA

e-ŠKOLA,ASTRONOMIJA

e-ŠKOLA,BIOLOGIJA

e-ŠKOLA,GEOGRAFIJA

VREMENSKA  PROGNOZA

Ispis statistike od 23. 10. 2011.

Autor: Administrator , 27. 1. 2012.

Udruga "Klokani bez granica" međunarodnog je karaktera i okuplja predstavnike velikog broja Europskih zemalja. Njezin je cilj popularizirati matematiku i omogućiti širenje osnovne matematičke kulture. Glavna joj je zadaća organizacija igre - natjecanja "Matematički klokan" koja popularizira matematiku među mladima. Namjera je motivirati učenike da se bave matematikom izvan redovitih školskih programa.

Pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva 21. ožujka 2012. godine u 12 sati i 30 minuta održati će se petnaesti put Međunarodno matematičko natjecanje "Klokan bez granica".
U isto vrijeme s približno istim zadacima natjecati će se učenici Armenije, Austrije, Belgije, Bugarske, Brazila, Bjelorusije, Kanade, Švicarske, Cipra, Češke, Njemačke, Ekvadora, Estonije, Španjolske, pokrajine Katalonije, Finske, Francuske, Gruzije, Grčke, Hrvatske, Mađarske, Irana, Italije, Kirgistana, Kazahstana, Litve, Moldavije, Makedonije, Meksika, Nizozemske, Norveške, Pakistana, Poljske, Portorika, Portugala, Paragvaja, Rumunjske, Srbije, Rusije, Švedske, Slovenije, Slovačke, Ukrajine, Velike Britanije, Sjedinjenih Američkih Država Venezuele, Obale Bjelokosti, Kolumbije, Indonezije, Mongolije i Tunisa.

Info OŠ "BOL"